Connect with us

Pozdrav, koji sadržaj vas zanima?

Sport

(VIDEO) Hajduk slavio protiv Gorice na Poljudu! Pogledajte golove s utakmice

Hajduk je u zaostaloj utakmici četvrtog slova slavio protiv Gorice na Poljudu. Rezultat je bio 3:1 za Splićane.

Hajduk je u zaostaloj utakmici četvrtog kola slavio je protiv Gorice. Na Poljudu je Hajduk teže od očekivanog odradio ovu utakmicu.

Poveli su ‘Bijeli’ već u drugoj minuti sjajnim pogotkom Marka Livaje. Vodstvo je trajalo svega tri minute, a za Goricu je zabio Tyrese Francois.

Na poluvrijeme se otišlo s tim rezultatom, Splićani su ispraćeni sa salvama zvižduka.

U drugom dijelu gledali smo poletniji Hajduk, a nagrada je stigla u 59. minuti. Pogodio je Marko Livaja iz penala za vodstvo. Konačan rezultat postavio je Awaziem u 72. minuti na asistenciju Krovinovića iz kornera.

Marko Livaja je promašio jedanaesterac u 90.minuti.