DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
  • Početna
  • Magazin
  • Zdravlje
  • Hrana
  • Putovanja
Obavijesti Prikaži više
Font ResizerAa
DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
Font ResizerAa
  • Početna
  • Magazin
  • Zdravlje
  • Hrana
  • Putovanja

Popularno

Kako kombinirati vino i hranu? Donosimo 7 pravila

Kako kombinirati vino i hranu? Donosimo 7 pravila

8 minuta čitanja
Kako hodanje po prirodi utječe na zdravlje? Evo 7 koristi

Kako hodanje po prirodi utječe na zdravlje? Evo 7 koristi

8 minuta čitanja
Kako prepoznati dalmatinski mentalitet? Evo 7 osobina

Kako prepoznati dalmatinski mentalitet? Evo 7 osobina

8 minuta čitanja

Pratite nas na Fejsu

18kFollowersLike
Copyright 2024 © Filip Media d.o.o. Sva prava pridržana.
Arhiva

Dambrauskas nakon poraza od Villareala: ‘Neću kritizirati igrače, velika je razlika između nas i Villareala

Marko Nakić
Ažurirano: 26 kolovoza, 2022 8:48 am
Autor: Marko Nakić
Podijeli
Foto: Facebook HNK Hajduk Split
Podijeli

Hajduk nije uspio u namjeri da prođe u grupnu fazu Konferencijske lige. Villareal je pokazao da su momčad kojoj je mjesto u samom vrhu europskog nogometa, a to je u ovom trenutku, ipak previše za Splitskog velikana. Splićani mogu biti zadovoljni svojom igrom i onime što su pokazali, a sada to trebaju prenijeti na predstojeće utakmice u domaćem prvenstvu. Trener bijelih, Valdas Dambrauskas, otvorio je dušu na press konferenciji, nakon sinoćnjeg ogleda protiv Španjolaca.

Na pitanje, da li je rezultat 0:2, neopravdan? Dambrauskas je odgovorio sljedeće…

–  Pa ne bih to tako komentirao. Rezultat je takav kakav je, igra se za golove, a mi nismo zabili. Imali smo šanse, ali nismo bili na razini da zabijemo, a protivnik jest. I iz polušanse, pogotovo prvi. Kvaliteta im je tu. Pali smo nakon prvog gola, govorili smo da moramo biti na vrhu. Neću kritizirati igrače ni njihov stav. Prevelika je razlika između nas i Villarreala. Moramo se fokusirati na Osijek, to nam je finale. Ostavili smo puno emocija na terenu, neće biti lako. Moramo se konsolidirati. Pokazali smo stav, možemo biti ponosni, ali kvalitetu moramo popraviti. Najbolje momčadi te kazne. Iz dubine srca želim zahvaliti navijačima kako su nas podržavali i za vrijeme i nakon utakmice, kako su nas prihvatili. To moramo uzeti i kao veliku odgovornost. Ne želim to reći kao klišej, ali oni su najbolji u Europi. Nismo prvi u Hrvatskoj, ne igramo u grupnoj fazi eurokupa, a imamo takvu podršku. Veliko, veliko hvala. Igrači i mi smo ponosni – rekao je Litavac.

Osvrnuo se Valdas i na predstojeći derbi s Osijekom za vikend, a na pitanje o pojačanjima nije htio dati odgovor.

– Pokušat ćemo. Rekao sam im odmah nakon utakmice da prošeću i krenu s procesom oporavka. Moramo biti profesionalci, zadržati fokus i razinu pripreme. Osijek je teško pobijediti, pogotovo u gostima. Moramo duboko prokopati, potisnuti emocije i dati najbolje od sebe. Moramo to naći – naglasio je trener Hajduka.

Oznakedalmacija portaldalmacija portal sportHajdukValdas DambrauskasVillareal
Podijeli ovaj članak
Facebook Twitter Kopiraj poveznicu Isprintaj

Pogledajte i ovo

Arhiva

Mate Pavić uz novog partnera pobjedom započeo nastup u Hong Kongu

1 minuta čitanja
Arhiva

Napet ‘Dalmatinski derbi’! Splićani puno teže do pobjede nego što se očekivalo

2 minuta čitanja
Torcida
Arhiva

Torcida se oglasila nakon ostavke Bruna Marića

1 minuta čitanja
KK Split
Arhiva

Split izabran za domaćina završnice Kupa

1 minuta čitanja
Arhiva

Posjet kazališnih pedagoga iz Dundeeja Gradu Zadru

2 minuta čitanja
Arhiva

Lonely Planet uvrstio Zadar na popis top 10 gradskih destinacija u 2019. godini

1 minuta čitanja
DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
Pratite nas
Copyright 2024 © Sva prava pridržana.
  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Kontakt
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?