DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
  • Početna
  • Magazin
  • Zdravlje
  • Hrana
  • Putovanja
Obavijesti Prikaži više
Font ResizerAa
DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
Font ResizerAa
  • Početna
  • Magazin
  • Zdravlje
  • Hrana
  • Putovanja

Popularno

Gdje uživati u Dalmaciji? Donosimo 9 manje poznatih plaža

Gdje uživati u Dalmaciji? Donosimo 9 manje poznatih plaža

17 minuta čitanja
Kako ukiseliti masline? 9 savjeta za savršen okus Dalmacije

Kako ukiseliti masline? 9 savjeta za savršen okus Dalmacije

19 minuta čitanja

Pratite nas na Fejsu

18kFollowersLike
Copyright 2024 © Filip Media d.o.o. Sva prava pridržana.
Arhiva

Sad je i službeno: Kraj za Tudora, Hari Vukas u nedjelju vodi momčad u Osijeku!

Redakcija
Ažurirano: 14 rujna, 2020 9:36 pm
Autor: Redakcija
Podijeli
Podijeli

Gotova je trakavica na relaciji Split – Torino! Bilo je i vrijeme. Tijekom današnjeg dana u Hajduku je odlučeno kako Igor Tudor odlazi iz kluba u Juventus, gdje će pomagati Andrei Pirlu, a na njegovo mjesto dolazi Tudorov dosadašnji pomoćnik, Hari Vukas. Vukas će u nedjelju izvesti „Bijele“ na Gradski vrt protiv nezgodnih Osječana. Bivši igrač Hajduka već je prije bio trener splitske momčad, ali kratko vrijeme. Bilo je to 2015. godine.

Stožeru priključen Golem

Kako je i najavljeno ranije, Vukasov pomoćnik bit će Jurica Vučko, a stručnom stožeru priključen je Toni Golem koji je nedavno preuzeo drugu momčad juniora, a već ima iskustva u radu s glavnim trenerom Hajduka. Naime, u sezoni 2017./18. služio je kao pomoćnik tadašnjem treneru, Željku Kopiću. Što se tiče ostalih zaduženja u prvoj momčadi, sve ostaje isto. Hrvoje Sunara i dalje je trener vratara, a kondicijski treneri ostaju Toni Modrić i Šime Veršić.

„Dajte podršku novom treneru!“

Konačno da se situacija oko trenerske pozicije riješila na Poljudu. Igor Tudor odlučio je napredovati u svojoj trenerskoj karijeri te mu se ne smije nimalo zamjeriti. Ubuduće će u, gotovo, svakodnevnom kontaktu biti s Pirlom, Ronaldom, Buffonom i drugim mega-zvijezdama torinskog kluba. Prilikom odlaska iz Hajduka, dao je završnu izjavu: „Teško je bilo što reći, dugo sam vagao, donio sam odluku onako kako sam osjetio i hvala Hajduku na razumijevanju. Ovih šest mjeseci bili su turbulentni, stresni, i svjestan sam da rezultati nisu bili onakvi kakvi su trebali biti. Znam da će određeni dio ljudi biti razočaranim mojim odabirom i najviše mi je žao zbog podrške koju smo imali. Želim samo da date podršku novom treneru jer to nije niti malo lagan posao. Miran sam jer ostavljam Klub ljudima koji vode kvalitetnu sportsku politiku“. Igore, sretno u nastavku karijere!

Trenerska karijera Igora Tudora

Hajduk (2013. – 2015.)

PAOK (2015. – 2016.)

Karabukspor (2016. – 2017.)

Galatasaray (2017.)

Udinese (2018.)

Udinese (2019.)

Hajduk (2020.)

Juventus (2020. – ?, pomoćnik)

Oznakehari vukasIgor Tudor
Podijeli ovaj članak
Facebook Twitter Kopiraj poveznicu Isprintaj

Pogledajte i ovo

Arhiva

Gradonačelnik Puljak obznanio odluku: „Zamjenik Ivošević i ja dajemo ostavke, a Split ide na izbore.”

2 minuta čitanja
Šibenik: Zbog nesuglasica u prometu napadnut 39-godišnji vozač motocikla
Arhiva

Šibenik: Zbog nesuglasica u prometu napadnut 39-godišnji vozač motocikla

1 minuta čitanja
Arhiva

Dubrovniku odobrena sredstva za izradu dokumenta za energetski i klimatski održivi razvoj

1 minuta čitanja
Arhiva

Tko će uzeti prvo mjesto uoči drugog dijela sezone? Dalmatinski derbi dat će odgovor na to pitanje

2 minuta čitanja
Arhiva

Splitska policija najavila pojačane aktivnosti u prometu: Vozači oprez

1 minuta čitanja
Arhiva

Posjetite Sajam razmjene: Evo što vas očekuje u Klubu Zona

1 minuta čitanja
DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
Pratite nas
Copyright 2024 © Sva prava pridržana.
  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Kontakt
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?