DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
  • Početna
  • Magazin
  • Zdravlje
  • Hrana
  • Putovanja
Obavijesti Prikaži više
Font ResizerAa
DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
Font ResizerAa
  • Početna
  • Magazin
  • Zdravlje
  • Hrana
  • Putovanja

Popularno

Gdje uživati u Dalmaciji? Donosimo 9 manje poznatih plaža

Gdje uživati u Dalmaciji? Donosimo 9 manje poznatih plaža

17 minuta čitanja
Kako ukiseliti masline? 9 savjeta za savršen okus Dalmacije

Kako ukiseliti masline? 9 savjeta za savršen okus Dalmacije

19 minuta čitanja

Pratite nas na Fejsu

18kFollowersLike
Copyright 2024 © Filip Media d.o.o. Sva prava pridržana.
Arhiva

Jusup nakon poraza od Budućnosti: “S ovim što imamo mislim da smo na granici maksimuma…”

K. K.
Ažurirano: 30 prosinca, 2023 8:50 pm
Autor: K. K.
Podijeli
Foto: Marin Sušić / HKS
Podijeli

Košarkaši Zadra su danas na Višnjiku doživjeli prvi poraz nakon četiri uzastopne pobjede u svim natjecanjima. Od njih su, u utakmici s malo poena u okviru 14. kola AdmiralBet ABA lige, bolji bili košarkaši Budućnosti sa 67:57.

Nakon utakmice su treneri ekipa dali izjave za medije:

Danijel Jusup, trener Zadra:

Od samog početka smo bili za korak kratki, vidjelo se da utakmica s Partizanom nije izašla iz nas. Ramljak je bio virozan, odlučio je igrati a taj njegov rani izlazak nas je dosta poremetio. Dečki su dali koliko su mogli. Ritam je izuzetno naporan, vidjeli ste kakav roster ima Budućnost, dva igrača su ostavili kući. Žao mi je što nismo ozbiljnije zaprijetili u zadnjih pet minuta, nekoliko puta su nam skočili, imali su 16 ofenzivnih skokova u utakmici, a mi kad riješimo skok obično smo u pozitivi. Izuzetno su jaki u napadačkom skoku i nije lako izdržati. Imali smo izuzetno nizak postotak šuta iz slobodnih bacanja, ali nisu ni oni bili neka bajka. S ovim što imamo mislim da smo na granici maksimuma, više me brine ozljeda Ramljaka od poraza. Ramljak ima dosta jaku distorziju zgloba, nadam se da će nam se brzo vratiti.

Andrej Žakelj, trener Budućnosti VOLI:

Čestitam momcima, trebala nam je pobjeda. Mi smo u situaciji koja nije najbolja, mučimo se, nismo dovoljno opušteni, radimo mnogo grešaka. Na momente igramo vrlo dobru košarku, na momente padnemo ali na kraju danas smo trebali pobjedu i to je bio cilj. Utakmica je generalno bila čudna, s ogromnim brojem promašaja za tricu i slobodna bacanja, to već dugo nisam vidio S naše strane ima neke nervoze. Teško je igrati u Zadru, odlično vođen tim ispred ove publike. Zadovoljan sam pobjedom, sve ostalo mora biti bolje. Imamo dan-dva za odmor i idemo dalje.

OznakeAdmiralBet ABA ligadalmacija portaldanijel jusupKK BudućnostKK Zadarkošarka
Podijeli ovaj članak
Facebook Twitter Kopiraj poveznicu Isprintaj

Pogledajte i ovo

Finaliziran transfer Ive Grbića: U Atletico za 3,5 milijuna eura!

2 minuta čitanja
Arhiva

Veći dio Dalmacije sutra bez struje

1 minuta čitanja
Hajduk Split pripreme 2023
Arhiva

Poznati početni sastavi za utakmicu Superkupa

1 minuta čitanja
Split: Policija reagirala na aktivirani alarm i uhvatila muškarca
Arhiva

Split: Policija reagirala na aktivirani alarm i uhvatila muškarca

1 minuta čitanja
VK Jug
Arhiva

Jug bez izgleda protiv Pro Recca, slijedi Eurokup

5 minuta čitanja
Arhiva

Dalmatinski derbi u finalu Kupa!

5 minuta čitanja
DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
Pratite nas
Copyright 2024 © Sva prava pridržana.
  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Kontakt
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?