DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
  • Početna
  • Magazin
  • Zdravlje
  • Hrana
  • Putovanja
Obavijesti Prikaži više
Font ResizerAa
DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
Font ResizerAa
  • Početna
  • Magazin
  • Zdravlje
  • Hrana
  • Putovanja

Popularno

najbolja casina u Hrvatskoj

Testirali smo: Koji hrvatski online casino odabrati?

29 minuta čitanja
Kako smanjiti sol u prehrani? Evo 11 ukusnih alternativa

Kako smanjiti sol u prehrani? Evo 11 ukusnih alternativa

7 minuta čitanja
Kako otrčati prvu utrku? Donosimo 5 savjeta za početnike

Kako otrčati prvu utrku? Donosimo 5 savjeta za početnike

5 minuta čitanja

Pratite nas na Fejsu

18kFollowersLike
Copyright 2024 © Filip Media d.o.o. Sva prava pridržana.
Arhiva

Stigla potvrda – najtrofejniji trener u povijesti Zadra ostaje na klupi

K. K.
Ažurirano: 7 srpnja, 2023 1:11 pm
Autor: K. K.
Podijeli
Danijel Jusup,, KK Zadar
FOTO: Marin Sušić / HKS
Podijeli

Košarkaški stručnjak Danijel Jusup, danas je potpisao novi dvogodišnji ugovor s KK Zadar. Trener koji je prošle sezone vodio momčad Zadra do naslova državnog prvaka, a s jednim od najmanjih proračuna u AdmiralBet ABA ligi ušao u završnicu natjecanja, vjernost klubu potpisao je za sljedeće dvije sezone, odnosno do ljeta 2025. godine.

Ugovor je u ime kluba potpisala v.d. direktorice Vana Dundov, a treneru je čestitao i uspješan rad poželio sportski direktor Denis Pleslić:

– Iza nas je sezona u kojoj nas je krasilo jedno nevjerojatno zajedništvo, drago mi je da smo opravdali povjerenje i ispunili zadane ciljeve. Vjerujem da ćemo u novoj sezoni nastaviti putem kojim smo krenuli u prošloj, rekao je nakon potpisa ugovora Danijel Jusup.

kkzadar.hr

I prije potpisa ugovora krenulo je slaganje momčadi za sljedeću sezonu. Jusupova želja je zadržati barem dio igrača koji su prošle godine pokazali kvalitetu i karakter pobjednika.

– Tražimo najbolja rješenja u okviru proračuna kojeg imamo. Nije jednostavno, jer su igrači svojim igrama podigli cijenu i tražimo načine kako zadržati barem kostur ekipe, najavio je Jusup.

kkzadar.hr

Danijel Jusup je i prije osvajanja prošlosezonskog naslova prvaka Hrvatske, kojim je postao prvi trener Zadra s osvojenim trofejima u tri natjecanja, bio trener s najviše osvojenih trofeja u povijesti KK Zadar – četiri.

Slavljem protiv Splita stigao je do svog prvog naslova prvaka Hrvatske i petog trofeja na zadarskoj klupi, a sve je počelo 1998. godine osvajanjem Kupa Krešimira Ćosića. Nakon toga je 2003. godine odveo momčad do naslova prvaka Goodyear lige (današnja AdmiralBet ABA liga) i pobjednika Kupa Krešimira Ćosića da bi isti trofej osvojio i 2020. godine.

Đorđo Zrilić, Luciano Valčić, Rudolf Jugo i Veljko Mršić imaju po dva trofeja, pri čemu valja naglasiti da su Jugo, Mršić i Jusup jedini koji su u jednoj sezoni osvojili duplu krunu.

Oznakedalmacija portaldanijel jusupKK Zadarkošarka
Podijeli ovaj članak
Facebook Twitter Kopiraj poveznicu Isprintaj

Pogledajte i ovo

Arhiva

Solaris svladao srpski Radnički i izborio plasman u glavnu fazu Eurokupa

2 minuta čitanja

Popis hajdukovaca za susret u Zaprešiću

1 minuta čitanja
Arhiva

U Trogiru kod 52-godišnjaka pronađen amfetamin

1 minuta čitanja
Hajduk Split pripreme 2023
Arhiva

Slovenski prvak minimalno svladao momčad Hajduka

3 minuta čitanja
Otkriveni zabranjeni pesticidi u voću uvezenom iz Turske: Uvoz grejpa obustavljen na bugarskoj granici
Arhiva

Otkriveni zabranjeni pesticidi u voću uvezenom iz Turske: Uvoz grejpa obustavljen na bugarskoj granici

2 minuta čitanja
Arhiva

Požar kod Šibenika prouzročili maloljetnici bacajući opuške u suhu travu

1 minuta čitanja
DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
Pratite nas
Copyright 2024 © Sva prava pridržana.
  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Kontakt
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?