DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
  • Početna
  • Magazin
  • Zdravlje
  • Hrana
  • Putovanja
Obavijesti Prikaži više
Font ResizerAa
DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
Font ResizerAa
  • Početna
  • Magazin
  • Zdravlje
  • Hrana
  • Putovanja

Popularno

Gdje uživati u Dalmaciji? Donosimo 9 manje poznatih plaža

Gdje uživati u Dalmaciji? Donosimo 9 manje poznatih plaža

17 minuta čitanja
Kako ukiseliti masline? 9 savjeta za savršen okus Dalmacije

Kako ukiseliti masline? 9 savjeta za savršen okus Dalmacije

19 minuta čitanja

Pratite nas na Fejsu

18kFollowersLike
Copyright 2024 © Filip Media d.o.o. Sva prava pridržana.
Arhiva

HAJDUK SLAVI 111. ROĐENDAN: Bijeli danas na Poljudu igraju protiv Slaven Belupa

M. P.
Ažurirano: 13 veljače, 2022 1:43 pm
Autor: M. P.
Podijeli
Foto: hajduk.hr
Podijeli

Nogometaši Hajduka danas s početkom u 15 sati igraju utakmicu 23. kola HT Prve lige protiv Slaven Belupa na Poljudu. Ovaj poseban je i po tome što se danas obilježava 111. rođendan Kluba. 

– Mi smo Hajduk i moramo gledati što mi radimo. Neće biti lako u ovoj utakmici jer motivacija i atmosfera koja se očekuje na Poljudu će i njih motivirati. Moramo biti na visokom nivou. Moramo biti fokusirani na teren, imamo još dosta toga za napraviti, svi žele napredovati i igrati bolje. Ja sam trener koji se voli adaptirati. Uvijek gledamo protivnika, Slaven je jako dobro vođen, jako je jasan model igre koji žele uspostaviti. Ne smijemo biti slijepi. Uživat ćemo u rođendanskoj atmosferi i biti spremni na sve što nas očekuje – istaknuo je trener Bijelih Valdas Dambrauskas na konferenciji za medije uoči ove utakmice.

Bijeli su u drugi dio sezone krenuli s dvije gostujuće pobjede. Najprije je momčad Valdasa Dambrauskasa svladala Šibenik na Šubićevcu rezultatom 3:1, a zatim je prošlog vikenda slavila i protiv Gorice s uvjerljivih 4:0. 

U međuvremenu na Poljud se vratio Nikola Kalinić, stigao je iz Verone na početku tjedna, preuzeo svoju “devetku” i konkurirat će za utakmicu sa Slaven Belupom. U konkurenciju se u odnosu na prošlu utakmicu sigurno vraćaju Josip Vuković i Marco Fossati koji su morali preskočiti gostovanje u Velikoj Gorici zbog tri žuta kartona. 

Slaven Belupo u drugi dio sezone krenuo je pobjedom protiv Osijeka u gostima, a u drugoj utakmici odigrali su 1:1 sa Šibenikom na domaćem terenu. Momčad trenera Zorana Zekića trenutno se nalazi na osmoj poziciji prvenstvene tablice. 

Dva puta su Hajduk i Slaven Belupo odmjerili snage u aktualnoj sezoni. U prvom susretu Bijeli su na Poljudu pobijedili s 2:0, a u drugoj utakmici odigranoj u Koprivnici slavio je Slaven Belupo rezultatom 3:2. 

Glavni sudac utakmice je Ante Čuljak iz Zagreba, pomagat će mu Bojan Zobenica iz Velike Gorice i Anto Marić iz Zagreba, a četvrti sudac je Ante Čulina iz Zagreba. VAR sudac je Marin Vidulin iz Kanfanara, a asistent VAR suca je Robi Kezele iz Rijeke. 

OznakeHajduknogometPoljudrođendanslaven belupoSplitsport
Podijeli ovaj članak
Facebook Twitter Kopiraj poveznicu Isprintaj

Pogledajte i ovo

Prizmic
Arhiva

Prižmić zaustavljen u drugom kolu Challengera u Skopju

2 minuta čitanja
Arhiva

Dubrovnik i okolica sutra bez struje

1 minuta čitanja
Arhiva

Jadrolinija u čast Oliveru Dragojeviću svojim putnicima poklanja koncerte na trajektu

2 minuta čitanja
Arhiva

Besplatni obroci za sve splitske osnovnoškolce

1 minuta čitanja
Arhiva

Andrea Šušnjara borila se s opakom bolešću: “Ne volim pričati o tome”

1 minuta čitanja
Arhiva

Niti bol, niti krv im ne može ništa! Ranjeni lavovi do novog wimbledonskog finala!

2 minuta čitanja
DalmacijaPortal.hrDalmacijaPortal.hr
Pratite nas
Copyright 2024 © Sva prava pridržana.
  • Uvjeti korištenja
  • Pravila privatnosti
  • Kontakt
Welcome Back!

Sign in to your account

Lost your password?